خانه / آشپزی / توهین رائفی پور و واکنش مهدوی کیا – پاسخ مهدوی کیا به رائفی پور

توهین رائفی پور و واکنش مهدوی کیا – پاسخ مهدوی کیا به رائفی پور

رائفی پور در یکی از سخنرانی‌های خود درباره مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری گفت:

«یکی از آن‌ها در حال تبلیغ خمیردندان است و دهانش را بسته. یعنی لب‌ها را می‌توان با آن شست. آن یکی در حال تبلیغ ماست و دوخ است؛ ماست و دوخ، با خ! در حال خندیدن است. گفتم خب جای این‌ها را عوض می‌کردید. خمیردندان را می‌دادی دست اون، ماست و دوغ را می‌دادی دست این!
او ادامه داد: بابا این‌ها مشاور رسانه‌ای ندارند؟ این همه پول‌ها را می‌گیرند و پورشه سوار می‌شوند، ماهی دو میلیون تومان بده به یک نفر که بیاید مشاور رسانه‌ای‌ات بشود تا شرکت‌ها این طوری از شما استفاده نکنند. بعد این‌ها در حوزه‌های امنیت ملی کارشناس می‌شوند. می‌گویند کاش این قدر پول که در سوریه و لبنان خرج کردیم را ورزشگاه می‌ساختیم. برو دوغت را تبلیغ کن بابا!»

 

توهین رائفی پور

 

پس از آنکه علی اکبر رائفی پور در این سخنرانی به مهدی مهدوی کیا و کریم باقری انتقاد کرد، مهدوی‌کیا در صفحه توییتر خود متنی کوتاه منتشر کرد که البته در این متن، نام هیچ کسی را نیاورده است.

مهدوی‌کیا نوشت: «امید به روزی که چاپلوسی ریشه کن بشه و هر کس نون تواناییش رو سر سفره ببره. امان از حسادت و مشکلات درونی که آسایش آدم‌ها رو می‌گیره.»

 

واکنش مهدوی کیا در توییتر

 

توهین رائفی پور به مهدوی کیا و کریم باقری، واکنش افراد دیگری را نیز بر انگیخت.

 

مهدوی کیا

 

حسین قدوسی که همین روز گذشته از سردبیری روزنامه پیروزی استعفا کرد، درباره اهانت‌های رائفی پور به کریم باقری و مهدی مهدوی کیا نوشت:
«حرفی داری درباره مهدوی کیا و کریم باقری، نقدی داری بگو….. چرا باید توهین کنی، ادا دربیاری و مسخره کنی که چهار نفر بخندند برات. که چی؟ اونی که درباره اش حرف زدی دو فصل متوالی شده بهترین و دومین گلساز بوندسلیگا، مرد سال آسیا شده، محبوب ترین و گرانترین بازیکن تاریخ باشگاه هامبورگ شده، گلی که به آمریکا زده طوری دل ملت و خانواده شهدا رو شاد کرده که تو…… تو چه کردی.
اون یکی مرد بزرگ دومین گلزن برتر سال ۹۷ میلادی جهان بود که بارها شادی رو برده خونه های مردم.
هر دو مرد اخلاق. هر دو بی حاشیه. هر دو اسطوره و هر دو بزرگ که با حرف های تو کوچک نمی شوند.»

 

علی دایی نیز در حمایت از کریم باقری و مهدی مهدوی کیا عکسی را در کنار همبازیان سابقش منتشر کرد و نوشت: «دوستان قدیمی و پرافتخار.»

 

واکنش علی دایی

 

مهدی مهدوی کیا در چند سال گذشته و با افتتاح آکادمی و تیم فوتبال “کیا”، توانسته نونهالان و نوجوانان با استعداد کشور را زیر نظر بگیرد تا بتواند آنها را به مسیر درست هدایت کند. همچنین او در سال گذشته با چند باشگاه اروپایی مذاکره کرد و از آنها پیراهن های اورجینال باشگاه شان را گرفت و در بین نوجوانان و نونهالان زلزله زده سرپل ذهابی تقسیم کرد تا مرهمی کوچک بر زخم عمیق آنها باشد. 

بر کسی زحمات ورزشی و انسان دوستانه کریم باقری و مهدی مهدوی کیا پوشیده نیست. ورزشکارانی که همواره پشت مردم بودند و در این سال ها نشان داده اند که درد مردم و جامعه را می فهمند و سعی در بهبود آن دارند.


لينک منبع

درباره ی admin

همچنین ببینید

سالاد کینوا-طرز تهیه سالاد کینوا رژیمی و ساده با عکس| ایران کوک

سالاد کینوا-طرز تهیه سالاد کینوا رژیمی و ساده با عکس| ایران کوک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *